Společně se rozvíjíme
Naše přednosti
Školní rok 2023/2024
  • Úvod
  • Eliška Říhová

Eliška Říhová učitelka MŠ

Říhová Eliška

Kde mě najdete

školka 1

Potřebujete se se mnou spojit?

@skolavrbovka.cz

O mně

Pocházím z Nymburka a bydlím ve Vrbové Lhotě. V naší mateřské škole pracuji tři roky a práce s dětmi mě velice baví a naplňuje. Odmaturovala jsem na SOŠ Stavební v Kolíně v oboru Obnova budov. Poté jsem vystudovala jednoleté pomaturitní studium Anglického jazyka na Lingua Viva v Praze. Následně jsem až do mateřské dovolené pracovala jako sales manager. Po rodičovské dovolené jsem absolvovala akreditovaný kurz pro asistenty pedagoga na profesním institutu Jahodovka. V tuto chvíli studuji na SŠ Mills obor předškolní a mimoškolní pedagogika.

Ve škole Vrbovce vedu kroužek keramiky pro předškolní a školní děti. Ve volných chvílích ráda vyrábím cokoli z čehokoli. Ráda háčkuji, šiju, kreslím, zpívám. Baví mě v podstatě jakákoli kreativní činnost. A když mi to děti dovolí, ráda si sednu do svého žlutého ušáku společně s knihou a začtu se.

S manželem a dětmi rádi jezdíme na hory. V zimě lyžujeme a v létě objevujeme krásy naší země. Doporučuji zajet do Bozkovských dolomitových jeskyní, kde jsem prozatím našla jedno z nejkrásnějších míst u nás.

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít