Společně se rozvíjíme
Naše přednosti
Školní rok 2023/2024

Partneři

01 Spolek Vrba

Spolek Vrba

Kulturní spolek ve Vrbové Lhotě, který pomáhá organizovat společenský život v obci.
02 MAS Podlipansko

MAS Podlipansko

Kdo jsme a v co věříme:
V úrodném Polabí se rozprostírá kraj bohem i lidmi milovaný – Podlipansko. Kraj lidí, kteří ho mají rádi a snaží se jeho krásy uchovat pro ty, kdo přijdou po nich. Východní část Středočeského kraje v okresech Kolín, Nymburk a Praha-východ je typickou venkovskou oblastí, odedávna bohatě zemědělsky využívanou, a jako pomyslný most spojuje Polabí a Posázaví.
Nezisková organizace MAS Podlipansko hodnoty svého kraje chrání a propaguje od roku 2006 a svými projekty a akcemi přispívá ke zlepšování života v regionu. Hledá a nachází nejlepší řešení společných problémů, zlepšuje prostředí pro život v místě, kde se Podlipanští i příchozí cítí jako doma. To vše díky dotačním prostředkům evropským i národním, ale i z vlastní doplňkové činnosti. "Věříme v lidi, kterým není lhostejné, co je za plotem. Věříme, že společně můžeme vytvořit místo příjemné pro život." vzkazují veřejnosti lidé sdružení v MAS Podlipansko.
Stránky partnera
03 Obec Vrbová Lhota

Obec Vrbová Lhota

Obec Vrbová Lhota, Středočeský kraj, okres Nymburk.
Stránky partnera
04 Web pro školy

Web pro školy

Unikátní produkt pro webové stránky základních škol.
Stránky partnera
05 Strava.cz

Strava.cz

Systém Strava.cz je nástroj, který umožňuje strávníkům objednávat stravu po internetu ve webové, iOS nebo Android aplikaci.
Stránky partnera
06 Bakaláři

Bakaláři

Mezi školou a rodinou. Jsme nejrozšířenější školní systém v České republice. Už 30 let pomáháme školám zvládat každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou. Náš program používá přes 60 % všech škol v ČR a přes milion uživatelů. Jako jediní na tuzemském trhu nabízíme všechna technická řešení uzpůsobená na míru každé škole – provoz ve školní síti, čistě cloudové anebo hybridní řešení – samozřejmě s možností vzdáleného připojení přes webovou aplikaci.
Stránky partnera
07 Twigsee

Twigsee

V Twigsee vnímáme, jak důležitou roli hrají předškolní instituce ve formování osobnosti dětí a jejich následné motivaci do budoucna. Školky jsou však zavaleny administrativou a šanony plnými papíru.
Naší misí je zjednodušit a digitalizovat administrativní agendy, díky čemuž mají učitelé i ředitelé více času na to nejdůležitější – na péči a práci s našimi dětmi. Rodiče jsou navíc díky mobilní aplikaci školce blíž a mohou tak s dětmi snadno navázat na ze školky známá témata a ještě více je prohloubit.
Stránky partnera
Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít