Společně se rozvíjíme
Naše přednosti
Školní rok 2023/2024

Lyžařský výcvik 2024 23.3.2024

Lyžařský výcvik 2024

Lyžařský výcvik je za námi a všichni jsme si ho užili. Dost jsme se ho všichni báli, ale nakonec jsme měli i sníh a v Krkonoších na Brádlerových boudách to byla paráda!

I když jsme byli v nadmořské výšce skoro 1200 m. n. m., vzhledem k letošnímu brzkému a dlouhému oteplení jsme i na Brádlerových boudách bojovali se sněhem. Naštěstí jsme ho tam ještě zastihli.

A i když jsme museli sjezdovku každý den upravovat lopatami a přehazovat sníh, lyžovali jsme od pondělí do čtvrtku, tedy podle plánu. V pátek už byl v plánu jen návrat.

Zdatní lyžaři si lyžák moc užili a báječně si zalyžovali, začátečníci se něco naučili a z některých se dokonce vylouplo pár jednotlivců, kteří poslední den lyžování sjížděli pohodlně celou sjezdovku! To nám udělalo obrovskou radost.

Děti z mateřské školy dováděly ve sněhu a chodily na procházky, zkrátka to byla zimní horská paráda! Ubytování v pořádku a jídlo bylo fantastické!

Měli jsme také štěstí na to, že s námi na boudě bydlela Armáda ČR. Zažili jsme jejich závod ve vojenském skialpinismu a vydatně jsme našim vojákům fandili, vojáci přišli také na náš závěrečný ceremoniál a odměnili nejzdatnější lyžaře z naší školy.

Byl to opravdu zážitky nabitý týden!

Těšíme se na další díl za rok!

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít